O firmie

Firma „ALSERV sc” funkcjonuje na rynku kujawsko-pomorskim od ponad dwudziestu lat. Specjalizujemy się w szeroko pojętym zaopatrzeniu przemysłu. Od chwili powstania sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę i zasięg działalności pozyskując coraz większą liczbę odbiorców.Współpracujemy z renomowanymi producentami armatury przemysłowej, pomp, węży i elementów automatyki przemysłowej oraz chemicznych środków przemysłowych. Nasza oferta usług koncentruje się na kompleksowym dostarczaniu:

Realizujemy najbardziej wyszukane i nietypowe zlecenia. Naszą dewizą jest dyspozycyjność i mobilność. Serwis „ALSERV” działa przez 24h na dobę. Towary, którymi obracamy posiadają wszelkie niezbędne atesty, świadectwa jakości oraz świadectwa higieniczne dopuszczające do stosowania w przemyśle zgodnie z wymogami ustawowymi a także HACCP. Naszym celem jest dostarczenie Klientowi produktu o najwyższej jakości, za rozsądną cenę, spełniającego wymagania wszelkich norm oraz indywidualne potrzeby klienta. Oferowana przez nas armatura ,urządzenia i środki chemiczne to gwarancja niezawodności, wysokiej jakości, obniżenia kosztów produkcji, oszczędności energii i ochrony środowiska. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bydgoszczy.

Dysponujemy magazynem, który gwarantuje posiadanie w ciągłej sprzedaży podstawowego asortymentu: zaworów, zasuw, przepustnic, kompensatorów, odwadniaczy, płyt uszczelniających, kształtek, węży, przewodów, złączek, stali KO, sprzęgieł oraz aparatury kontrolno-pomiarowej. Umożliwia nam to natychmiastowe realizowanie zamówień.

Mamy nadzieję, że współpraca z Państwem potwierdzi nasze kompetencje.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji !

tel. kontaktowy 604-975-443 , 052-3447090, fax …91
www.armatura-alserv.pl
e-mail : alserv@armatura-alserv.pl